ZÁCHRANA!!!

10.06.2015 | J H

Extraliga se bude v Uh.Brodě hrát i v roce 2016.

IHC Roller Storm Praha – IHC Uherský Brod 4:5 (2:1, 0:2, 1:0, 1:2)  (série 0:2)

Branky a nahrávky: 8. Žovinec (Antončík), 10. Žovinec (Belay), 27. Schubert (Bílek), 38. Schubert (Bláha, Bílek) – 10. Pavlůsek (Kartůsek), 18. Heča (Šiller), 23. Woska (Ondráček), 37. Heča, 43. Pavlůsek (Woska)

IHC Roller Storm Praha: Meravý (Frodl) – Bílek, Žovinec – Belay, Novák, Antončík, Bláha, Arnošt, Schubert, Klindera. Trenér: Pavel Arnošt.

IHC Uherský Brod: Ondrejka (Kůdela) – Woska, Durý – Ondráček, Šiller, Pavlůsek, Heča, Kartůsek, Vaněk. Trenér: Zbyněk Kůdela.

Důležitou odvetu o jistotu setrvání v nejvyšší soutěži jsme rozehráli opatrně. Domácí hráli s chůtí a byli o hodně víc disciplinovaní, než v prvním utkání. Tempo hry brzdilo extrémní horko, které nedovolovalo pomyslet na možný třetí rozhodující zápas.

V zápase se první formaci nedařili přesilové hry, ty perfektně zvládla druhá a dokázala skórovat. Když domácím docházel dech a přesto dokázali odpovědět na 4branku, svojí druhou trefou v utkání jim zasadil poslední ránu David Pavlůsek a rozhodl tak o záchraně našeho týmu a rychlý návrat domů.


 
Aktuální články
Začátek sezony 2017

Středou 19.4. začala inline hokejová sezona v Uh.Brodě. Na zimním stadionu...

 
Podpořte IHC Uh.Brod nefinančně, jen úsilím

Získáte tak dobrý pocit a my prostor na zlepšování se.

 
Druhý soutěžní víkend

Elán z prvních zápasů přinesl očekávání pro další hrací dny. Nechval dne před večerem ovšem platí a platilo i tyto utkání...

 
První ostrý soutěžní víkend
 
Přípravný turnaj pro muže
 
Informace před sezónou
 
Hraj inline hokej
 
Junioří bronzoví
 
Junioři na FINAL FOUR
 
Play-out START
 
Utkání
 
© IHC Uherský Brod 2004 - 2015. Fotografie a videa uveřejněné na webu lze využít jen se souhlasem. Otázky, nápady, povolení na vadikaca@seznam.cz
RSS