Hraj inline hokej

17.02.2016 | J H

Do blížící sezóny inline hokeje se nemusí zapojit jen současní hráči. Je možné zapojit další, nové, kteří si tak můžou zkusit další zajímavý sport.

Proto všichni zájemci, jak o výkonnostní inline hokej, tak rekreační, si na ploše položené na zimním stadionu můžou vyzkoušet, co sport na kolečkách znamená.

Zájemci o výkonnostní/závodní inline se můžou hlásit na telefoním čísle 776 135 948 (Jan Heča), kde dostanou další informace o trenérech a trénincích. Pro letošní rok obsazujeme tři kategorie, a to přípravku - 5.tř a níže, junioři (17-20let) a muže (20+ let). Při zájmu skupiny nejméně 6+1 hráčů, je možné dodatečně přihlásit další kategorii starších, nebo mladších žáků.

Pro hobby hokejisty můžeme poradit s vhodnou výstrojí, možnost se zapojit do "B" mužského týmu s pravidelnými tréninkovými jednotkami, či pro skupinu hobby hokejistů zařídit přátelská utkání.

Pro pronájem inline plochy kontaktujte Mgr. Vlastimila Šmída, 572 619 542, smid@delfinub.cz.

 
Aktuální články
Začátek sezony 2017

Středou 19.4. začala inline hokejová sezona v Uh.Brodě. Na zimním stadionu...

 
Podpořte IHC Uh.Brod nefinančně, jen úsilím

Získáte tak dobrý pocit a my prostor na zlepšování se.

 
Druhý soutěžní víkend

Elán z prvních zápasů přinesl očekávání pro další hrací dny. Nechval dne před večerem ovšem platí a platilo i tyto utkání...

 
První ostrý soutěžní víkend
 
Přípravný turnaj pro muže
 
Informace před sezónou
 
Junioří bronzoví
 
Junioři na FINAL FOUR
 
ZÁCHRANA!!!
 
Play-out START
 
Utkání
 
© IHC Uherský Brod 2004 - 2015. Fotografie a videa uveřejněné na webu lze využít jen se souhlasem. Otázky, nápady, povolení na vadikaca@seznam.cz
RSS